Põranda süvapesu ja vahatamine(Pvc,kivi,parkett)

PVC põranda süvapesu ja vahataminepõranda süvapesu

Miks vaja?

PVC põranda süvapesu ja kaitsevahatamine tagab, et põrand näeks välja nagu uus ja oleks igapäevaselt lihtsam hooldada. Odavam on teha 1-2 korda aastas põranda süvapesu ja vahatamine kui iga 5.aasta tagant vaheada välja põrand.

Kuidas,millal?
Vana vaha eemaldatakse põrandalt spetsaalse vaha eemaldus ainega ja masinpesuga. Kui kogu põrand ära pestud, siis kantkase põrandale kaks õhukest kihti uut vaha. Vaha saavutab käimis kõvaduse ühe tunniga.
Oma lõpliku kõvaduse saavutab vaha 48.tunniga. Seega sooviatame töödeks valide sellise aja kus oleks käimine minimaalne.

Tööde hind sõltub:
1. Maht. 
2. Ruumide planeering.
3. Mööbli liigutamis vajadus.
Põranda süvapesu hinnad hakkavad alates 0,65-/m2 koos vahatamisega alates 1-/m2

Küsi hinnapakkumist!
+372 5358 5628
info@koristus24.eu

 

Kivipõranda süvapesu

Miks vaja?
Kivipõrandate õigeaegne hooldus on vajalik, et selle kasutusaeg ja hea väljanägemine oleks võimalikult pikk ja oleks kergemini puhastatav. Kivipõrand vajab vähemalt kord aastas süvapesu. Süvapesu koosneb: kanname maha spetsiaalse keemia, peseme masinaga kogu põranda, vajadusel puhastatakse põranda vuugid eraldi ja seejärel tõmmatakse kogu mustus veeimuriga kokku, mis tagab, mustuse täieliku eemaldumise põrandalt.

põranda süvapesupõranda süvapesu

Kivikaitse

Peale süvapesu on võimalus põranda pind katta vajadusel kaitsevahenditega.
Kaitse vahendid:
*vaha
*tolmutõket
*kivikaitsevahendit

Tulemuseks on põrandale tekitatud hüdrofoobne kiht ehk vett ja mustust hülgav nähtamatu kile. Koos süvapesuga pakume välja ka kivi kaitsetöötlust.

Milleks kivikaitse

Immutamine kaitseb kivi niiskuse eest ja ei lase mustusel sisse sööbida. Tänu kaitsetöötlusele muutub igapäevane põranda hooldus lihtsamaks. Kaitsetöötlemist on soovitav sooritada uutele kivipindadele kohe peale ehitusjärgst lõppkoristust enne ruumide kasutuselevõtmist.

Küsi hinnapakkumist!
+372 5358 5628
info@koristus24.eu

Parketi hooldusõlitus

Parket vajab regulaarset hooldusõlitust. Parket õlituse käigus tehakse põrandale põhjalik masinpesu, et eemaldada põranda pooridest igasugune mustus ja vana õli. Pesuaineks kasutatkase spetsaalset parketi seebi lahust. Peale süvapesu lastakse põrandal kuivad ja kantakse masinaga uus põrandaõli maha. Ülejäägi eemaldatakse spetsaalse lapiga. Tulemuseks on uus ja värske põrand.

Küsige hinnapakkumist!
+372 5358 5638
info@koristus24.eu

Kõiki meie tegemisi ja tehtuid töid saate jälgida meie facebooki lehelt siit !